Стоматология, Протезирования, Детская стоматология и Отбеливание зубов в Праге

Стоматология, где Вам окажут комплексное лечение в зависимости от Ваших потребностей и финансовых возможностей

Записаться Написать нам
Denexis Prague

Почему мы

Přijímáme nové pacienty
Регистрируем новых пациентов, в том числе детей
Individuální plán podle stavu vašich zubů a možností
Индивидуальный план лечения под Вашу ситуацию и финансы
Péče je zaměřena na dlouhodobou kvalitu
Работаем для достижения длительного результата
5 způsobů bělení zubů na jednom místě
5 способов отбеливания зубов в одном кабинете

Теперь никакого металла во рту. Поменяем ваши большие некачественные пломбы самым щадящим и самым эффективным способом.

Самый быстрый и самый эстетичный способ, как изменить цвет и форму зубов это виниры. Пусть Ваша улыбка засияет.

Отбеливание зубов? Вы находитесь на правильном месте. У нас Вы точно выберите лучший вариант для вашего стиля жизни и кошелька. Мы единственные, кто предлагает 5 разных способов отбеливания зубов.

О нас

Мы первый центр отбеливания зубов в Чешской республике, который оказывает все возможные способы отбеливания зубов по стандартам ЕС. Помимо отбеливания зубов оказываем стоматологическую помощь на основании составленного лечебного плана, отвечающего Вашим запросам и финансам.
Нашей целью является вылечить зубы, которые еще можно спасти, чтобы они служили, как можно дольше.

Наша команда

Татьяна Гладыш

Главный врач стоматологической клиники

Татьяна Гладыш

Cпециализируется на эндодонтии и эстетической стоматологии, протезировании, а также занимается детской стоматологией.
Закончила Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца в Украине в 2012 году. Во время обучения на 4 и 5 курсах работала как ассистент в одной из лучших стоматологий в городе.
В 2014 году закончила процесс апробации успешной сдачей апробационных экзаменов и таким образом получила подтверждение от Министерстве здравоохранения о признании квалификации на территории Чехии.
С 2014 года занимается всеми видами эстетической реставрации и восстановительной стоматологии, эндодонтией и протезированием в частной клинике в Праге. Лечит детей и взрослых пациентов.
С 2023 года главный врач и владелица стоматологии Denexis в Праге.
При оценке конкретного клинического случая всегда учитывает индивидуальную ситуацию и требования пациента. Вместе с пациентом всегда выбирает тот вариант лечения или протезирования, который максимально соответствует представлениям пациента и клиническим показаниям конкретного случая.
Делает свою работу с удовольствием и всегда стремится к идеальному и длительному результату.

Отзывы

V ordinaci paní doktorky jsem měla kombinované bělení. První část tohoto bělení udělá specialistka v ordinaci a druhou část si pak postupně děláte sami doma.
Měla jsem z toho docela obavy, protože už mám za sebou špatnou zkušenost z jiné ordinace, kdy mě to bolelo a celkově byl proces nepříjemný. Dlouho jsem váhala a sama sebe přemlouvala, ale můžu říct, že to stálo za to. Věnovala se mi sympatická a příjemná paní zubní hygienistka a všechno, co mi bylo slíbeno, se opravdu stalo. Celý proces byl bezbolestný a moje zuby mají teď o několik stupňů jinou barvu, takže jsem s výsledkem byla maximálně spokojená.

Paní doktorka je velice pečlivá, zároveň se snaží, aby ošetření nebolelo. Paní doktorka a sestřička jsou navíc moc milé, jsem ráda, že jsem je našla, protože se po letech nebojím chodit k zubaři.

Velmi pratelska ordinace. Doktorka i sestra jsou obe nadmiru profesionalni a uprimne mile. V cekarne se neceka, osetreni je rychle a tak kvalitni, ze injekce neni ani zapotrebi. Pokud hledate zubarku, tady rozhodne najdete jednu z nejlepsich.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé na konzultaci a byla jsem mile překvapená. Vše mi bylo podrobně vysvětleno a na mé otázky paní doktorka trpělivě odpovídala. Zatím první návštěva bez zákroků a léčby z které mám dobrý pocit.

Byla jsem u paní doktorky s mým tatinkem-84 let. Paní doktorka je velice šikovná a trpělivá. Vše nejdříve podrobně vysvětlila. Absolvovali jsme několik návštěv (otisky, zkoušky..) Vždy jsme byli spokojeni. V ordinaci vládne příjemná atmosféra. Tatínkovi dnes paní doktorka nasadila opravdu krásné a kvalitni zuby, ze kterých máme ohromnou radost. Paní doktorku mohu jen doporučit. Sama jsem se po teto zkušenosti také objednala.

Bezbolestné, odstranění kazu a to jsem se dost bál, hlavně plomby co doktorka má,nejsou vubec videt a vymodeluje vam cely zub, ze nepoznate rozdil od toho kde plomba neni

Jsem velice spokojená, vzali mne jako akutní případ a zároveň mi paní doktorka zachránila většinu zubů. Vše proběhlo skoro bezbolestně a výsledek je perfektní. Vytvořeny keramický overlay a je k nerozeznání od pravého zubu. Doporučuji.

Paní doktorka vse vysvetlia, nikdy jsem nemela pocit, ze by nejak pospichala, nikdy me nic nebolelo, proste vzdycky uplna pohodicka. Snazila se mi pokazde vyjit vstric s terminem a kdyz byl akutni problem, vzala me hned. Za me fakt profik, tak by to melo vypadat, doporucuji vsem

Paní zubařka je moc milá a umí komunikovat s osobami, které mají sluchové postižení. Je trpělivá a komunikativní. Spravovala mi také zubní kaz a byla to příjemná procedura :-)

Vřele doporučuji. Paní doktorka je výborná a v ordinaci je příjemná atmosféra. Šla jsem k ní pro akutní bolest na starém dávno zaplombovaném zubu. Vše mi trpělivě vysvětlila a věcně navrhla varianty postupu. Následně mi vyčistila kanálky a to naprosto bezbolestně. Už na druhý den od zákroku bylo znát, že se zubu (a mně) ulevilo. Celkově paní doktorka působila velmi pečlivě a svědomitě: poprvé v životě se mnou někdo tak podrobně řešil zubní rentgen a vnitřní kazy. Navíc jsou obě se sestřičkou velmi sympatické. Děkuji, bylo to u vás skvělé. :)
Оставить отзыв

Контакты

На метро

100 м от станции метро B — Národní třída.

На трамвае

Трамваи № 2, 9, 18, 22 до остановки Národní třída.

От центрального ЖД вокзала (Hlavní nadraží) на трамвае № 9 до остановки Národní třída.

На машине / Парковка

Стоматология Denexis находиться всего в 5 минутах ходьбы от парковки в подземных гаражах Национального театра (Národní divado), где вы можете удобно припарковаться в любое время суток. Плата за парковку составляет 60 крон/час.

Если у Вас есть вопросы, то мы с радостью на них ответим